Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu organizuje Targi Wystawiennicze dla podmiotów ekonomii społecznej (PES) z naszego regionu. Tym razem w ramach Targów Turystycznych WYPOCZYNEK i Toruńskiego FESTIWALU SMAKÓW.

Targi odbędą się w dniach 28 i 29 marca 2020 roku w Centrum Targowym PARK w Toruniu (każdego dnia w godz. 10-16).

Targi Turystyczne WYPOCZYNEK i Toruński FESTIWAL SMAKÓW tworzą możliwość dotarcia do grupy kilku tysięcy mieszkańców, nie tylko naszego województwa, oraz do szerokiego grona ekspertów. Bez wątpienia jest to najważniejsze wydarzenie w naszym regionie w branży turystyki i kulinariów. Targi to idealna okazja do zaprezentowania walorów turystycznych oraz, charakterystycznych dla poszczególnych regionów, produktów kulinarnych. Wysoką frekwencję gwarantuje szeroka oferta prezentowana przez zaproszonych wystawców oraz specjalni goście, którzy są znani ze swoich dokonań podróżniczych bądź podbojów kulinarnych. Wydarzenie o tak znacznym zasięgu odbiorców jest doskonałą szansą na zwiększenie widoczności i sprzedaży produktów oraz usług oferowanych przez PES-y działające w obu branżach.

 

Planujemy zapewnić stoiska wystawiennicze i udostępnić je bezpłatnie podmiotom ekonomii społecznej z naszego regionu, działającym w branżach turystycznej i kulinarnej.

 

Gorąco zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w tych Targach. W celu rekrutacji prosimy o wypełnienie do dnia 31 stycznia 2020 roku formularza znajdującego się pod tym linkiem.

Informujemy, że ROPS udostępni powierzchnię wystawienniczą podmiotom ekonomii społecznej z województwa kujawsko-pomorskiego. W przypadku zgłoszenia się większej liczby chętnych o zakwalifikowaniu się do targów będzie decydowało:

  1. Posiadanie certyfikatu „Zakup prospołeczny”
  2. Status przedsiębiorstwa społecznego (weryfikacja na podstawie listy Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej)
  3. Kolejność zgłoszeń

Tutaj możecie Państwo zapoznać się z materiałem dotyczącym Targów Turystycznych WYPOCZYNEK i Toruńskiego FESTIWALU SMAKÓW.

 

Osoba do kontaktu w sprawie targów: Radosław Kowalski, tel. 571 293 185, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..