Informujemy, że do 7 lipca 2020 roku wydłużamy termin składania wniosków na granty na dopłaty do wynagrodzeń w ramach projektu pt. "Wsparcie osób starszych i kadry świadczącej usługi społeczne w zakresie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się COVID-19, łagodzenia jego skutków na terenie województwa kujawsko-pomorskiego”.

Podmioty uprawnione, które nie zdążyły ze złożeniem wniosku o grant na dopłaty do wynagrodzeń mają na to jeszcze tydzień – do 7.07.2020 roku. Przypominamy, że wniosek o przyznanie grantu należy pobrać ze strony www.rops.torun.pl (zakładka GRANTY-COVID-19), wypełnić i złożyć:

  • w sposób elektroniczny w wersji edytowalnej (nie PDF) za pośrednictwem ePUAP, podpisując podpisem zaufanym lub podpisem kwalifikowanym,

lub

  • w formie papierowej na adres: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej, ul. Bartkiewiczówny 93, 87-100 Toruń (wcześniej ten sam podpisany dokument należy zeskanować do wersji .pdf i wraz z wersją edytowalną przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Ważne linki: