„Wiedza – kompetencje – finanse. Wsparcie dla rozwoju podmiotów ekonomii społecznej” - to temat panelu, który będzie częścią tegorocznego WELCONOMY FORUM IN TORUŃ.

Pierwotnie forum miało być w marcu, ale z powodu wybuchu pandemii zostało odwołane i przesunięte na termin jesienny. Ostatecznie to wydarzenie odbędzie się w dniach 14-15 września.

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu, realizując zadanie upowszechniania i rozwoju ekonomii społecznej w województwie kujawsko-pomorskim, zaprasza do udziału w panelu dyskusyjnym pt.: „Wiedza – kompetencje – finanse. Wsparcie dla rozwoju podmiotów ekonomii społecznej”, organizowanym w ramach XXVII WELCONOMY FORUM IN TORUŃ.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 14 września 2020 r. w Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki przy Al. Solidarności 1-3. Udział w panelu jest bezpłatny. Prelegentami będą przedstawiciele instytucji wspierających rozwój podmiotów ekonomii społecznej oraz ich beneficjenci. Moderatorem będzie Przemysław Piechocki ze Stowarzyszenia na Rzecz Spółdzielni Socjalnych.

Przypomnijmy, że WELCONOMY FORUM IN TORUŃ jest jednym z największych kongresów gospodarczych w Polsce gromadzącym przedstawicieli rządu, samorządów, dyplomatów, a także przedsiębiorców oraz wybitne osobowości świata kultury, nauki i gospodarki. Tegoroczna edycja została objęta honorowym patronatem Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej.

Zachęcamy do rejestrowania się do udziału w panelu poprzez formularz on-line. Rejestracja trwa do dnia 10 września 2020 r i umożliwia bezpłatny udział w panelu oraz we wszystkich panelach tematycznych Forum. Ze względu na panujące obostrzenia liczba miejsc na widowni będzie ograniczona, warto więc się pospieszyć z dokonaniem rejestracji.

Więcej informacji na stronach: www.welconomy.pl i www.es.rops.torun.pl lub pod nr tel. 571-293-182.

Informujemy, że wydarzenie zostanie zorganizowane zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego obowiązującymi w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce. Zasady bezpieczeństwa obowiązujące w Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki.